David Basulto paskaita „Mastelį keičianti architektūra”

Vykstant miestų eros įkarščiui, urbanistinės aplinkos klausimas tampa visuotiniu rūpesčiu, o architektūra - kaip niekad reikalinga. Šis procesas paskatino architektūrą tapti atviresne ir labiau įtraukiančia. Įsitikinome, jog architektūra skirta ne tik architektams, o kartu matėme,  kaip šios profesijos ribos plečiasi ir darosi pralaidesnės. Kodėl architektūra būtinai turi būti tolima, neaiški, nenuspėjama? Kaip ir daugelyje industrijų, skaitmenizacija supaprastino procesą, sumažino kainas ir įgalino vartotojus. Tai nutiko ir mūsų sektoriuje, kuriame įsitvirtinę ir sparčiai augantys profesionalūs vartotojai bendrauja su architektūra ir architektais naujais ir sąmoningais būdais. Vykstant miestų eros įkarščiui, urbanistinės aplinkos klausimas tampa visuotiniu rūpesčiu, o architektūra - kaip niekad reikalinga.

David Basulto - architektas, "ArchDaily" įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Renginys (išsamiau apie jį - čia) nemokamas. Pokalbis vyks anglų kalba. Šis pokalbis yra ketvirtasis iš ciklo "Puikioji klaida". Išsamiau apie ciklą - čia.

NDG Auditorija
2022 11 24

19:00

Penktoji AP29 paskaita

Lapkričio 24 d., 19 val. NDG auditorijoje vyks Architektūros fondo organizuojamas pokalbis, kuris prasidės architekto David Basulto paskaita "Mastelį keičianti architektūra".