Parodos uždarymo proga - svetingas savaitgalis!

S V E T I N G O  S A V A I T G A L I O  P R O G R A M A

Birželio 14 d., penktadienį, 17.30 val. NDG gidės Austėjos Tavoraitės ekskursija po parodą. Registracija į ekskursiją - čia.

Birželio 15 d., šeštadienį, 12 val. NDG Edukacijos centro kuratorės Eglės Nedzinskaitės kūrybinės dirbtuvės.

Kūrybinių dirbtuvių "Peizažai iš to, ką randi" dalyviai aplankys Algimanto Jono Kuro parodą "Himnas perskilusiai šypsenai", tyrinės gamtą ir daiktus menininko kūriniuose. Vėliau dirbtuvių iš netikėtų daiktų sukurs savo peizažus. Registracija į dirbtuves - čia.

Birželio 15 d., šeštadienį, 14 val. ekskursija su parodos kuratore Jolanta Marcišauskyte-Jurašiene

"Algimanto Jono Kuro ir jo kartos autorių, dabar jau klasikų, susidomėjimas banaliais kasdienybės siužetais buvo inspiruotas individualios estetikos paieškos ir maišto prieš tuometinę oficiozinę kultūrą. Man įdomu, ką jo kūryboje matome dabar, gyvendami ekokatastrofinių nuojautų ir prognozių pasaulyje", - pasakoja kuratorė. Registracija į ekskursiją - čia.

Birželio 15 d., šeštadienį, 17.30 val. "Paraobjektai". Gyvo garso pasirodymas

"Paraobjektai" - tai Simono Nekrošiaus gyvo garso pasirodymas savadarbiais instrumentais, apjungiantis netradicinius garso generacijos būdus bei principus. Simonas Nekrošius yra garso menininkas, eksperimentatorius, kuriantis, konstruojantis garso objektus, skulptūras ir juos atliekantis savo performansuose. Išsamiau apie menininką ir jo kūrybą skaitykite čia.

Ekskursijose ir dirbtuvėse dalyvauti galite užsiregistravę ir įsigiję galerijos bilietą, norint paklausyti gyvo garso pasirodymą registracijos nereikia.

Vadim Šamkov nuotraukoje - Jolanta Marcišauskytė-Jurašienė Algimanto Jono Kuro dirbtuvėje, 2024 m.

NDG
2024 06 14

Algimano Kuro parodos uždarymo savaitgalio renginiai

Birželio 16 d. Nacionalinėje dailės galerijoje uždaroma paroda tapytojo Algimanto Jono Kuro retrospektyva "Himnas perskilusiai šypsenai". Ta proga galerija paruošė renginių programą, o birželio 14-16 d. bilietas tekainuos 1 eurą.