Kūrybinės dirbtuvės „Kultūros renginys: kaip sukurti reiškinį?“

Kūrybinės dirbtuvės

 

Kaip sukurti renginį, kad šis taptų reiškiniu? Ar visi renginiai gali tapti reiškiniais? Kaip atrasti renginio kertines temas, kurios jį padarys išskirtinį? Kaip vertinti savo renginį? Kaip tobulėti? Organizuojame renginius, o kas toliau?

Šie ir kiti aktualūs klausimai bus aptarti intensyvių kūrybinių dirbtuvių metu. Jos skirtos visiems įvairių kultūros sričių (dailės, kino, muzikos, teatro ir kt.) atstovams, kurie organizuoja įvairaus dydžio renginius.

Susitikimą sudarys dvi dalys: teorinis pristatymas (renginių sėkmės istorijos ir įžvalgos, kas juos padarė sėkmingus; nepavykusių projektų pavyzdžiai, iš kurių galima pasisemti patirties) ir praktinė veikla (realių būsimų renginių analizavimas siekiant rasti jų išskirtinumą, strateginis planavimas).
Numatoma renginio trukmė - 2,5 val.

Kaina: kasoje reikia įsigyti galerijos bilietą (su kuriuo po dirbtuvių galėsite aplankyti NDG ekspozicijas).

Registracija el. paštu edukacija@ndg.lt. Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir sritį, kurioje dirbate. Vietų skaičius ribotas.

Organizatoriai: "Kino pavasaris", Nacionalinė dailės galerija

NDG
2020 02 15

12:00

Vasario 15 d. 12 val. Nacionalinėje dailės galerijoje vyks Vilniaus tarptautinio kino festivalio "Kino pavasaris" generalinio direktoriaus Algirdo Ramaškos kūrybinės dirbtuvės "Kultūros renginys: kaip sukurti reiškinį?"