Gegužės 14 d., antradienį, kviečiame į unikalų renginį - taktilinio meno katalogo, skirto regos negalią turintiems žmonėms "PAŽINTI MENĄ POJŪČIAIS. MODERNI IR ŠIUOLAIKINĖ LIETUVOS DAILĖ" pristatymą. Kataloge publikuojami M. P. Vilučio, M. T. Rožanskaitės darbai iš NDG kolekcijos, taip pat kitų autorių kūriniai iš M. K. Čiurlionio dailės muziejaus V. K. Jonyno galerijos, Žemaičių muziejaus "Alka", J. Monkutės - Marks muziejaus kolekcijų. 

"Pojūčių teatro" režisierė Karolina Žernytė, aktorė Aistė Jančiūtė, muzikantas Gediminas Žilys ir NDG edukatorė Eglė Nedzinskaitė katalogo pristatymui parengė specialią edukacinę programą, taigi renginio dalyviai turės išskirtinę galimybę leidinį ir jame publikuojamus kūrinius patirti skirtingais pojūčiais: paliesti, išgirsti, pajausti jų kuriamus pasaulius.   
Renginys skirtas regos negalią turintiems ir visiems tiems, kurie išdrįs leistis į kelionę po vizualaus meno kūrinius tamsoje. Kviečiami ir meno edukatoriai, pedagogai. Nenorintys dalyvauti, galės renginį tik stebėti. 
 
Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija tel.: (8 5) 219 59 61,el. paštu edukacija@ndg.lt. Registruodamiesi nurodykite pasirinktą sesijos laiką - 14 ar 16 val., norite dalyvauti edukacinėje programoje ar tik stebėti ją bei savo kontaktus.
Katalogą išleido Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga. Leidinį ir renginį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.