October 3, Monday:
Miesto gamta: pradedant Vilniumi
10:00  val.
NDG Edukacijos kubas

Kuai Shen

Informatikos studentai įsitraukia į bendrą kūrybinį procesą su menininku Kuai Shen projekte "Miesto gamta: pradedant Vilniumi"

Sausio 20 d. duris atversiančią Nacionalinės dailės galerijos parodą "Miesto gamta: pradedant Vilniumi" papildo išplėstinė edukacinė programa. Jos metu projekte dalyvaujantys menininkai (Julius von Bismarck, Kuai Shen, Kader Attia, Pakui Hardware ir Julijonas Urbonas) inicijuos seminarus ir kūrybines dirbtuves, kurios bus įtrauktos į kūrybinį procesą;jų metu sugeneruotos idėjos ar sukurti produktai taps parodos dalimi.


Daugiau informacijos >
November 26, Saturday:
NDG Edukacijos centras dalyvauja parodoje „Mokykla 2016“
11:00  val.
Litexpo

mokykla2016

NDG Edukacijos centras dalyvauja parodoje "Mokykla 2016"

Lapkričio 26 d. Nacionalinės dailės galerijos edukacijos centras kartu su Nacionaliniu vėžio institutu ir biomedicinos mokslų daktaru Vytautu Kulviečiu dalyvaus savaitgalį vyksiančioje parodoje "Mokykla 2016".


Daugiau informacijos >

Informatikos studentai įsitraukia į bendrą kūrybinį procesą su menininku Kuai Shen projekte "Miesto gamta: pradedant Vilniumi"

Sausio 20 d. duris atversiančią Nacionalinės dailės galerijos parodą "Miesto gamta: pradedant Vilniumi" papildo išplėstinė edukacinė programa. Jos metu projekte dalyvaujantys menininkai (Julius von Bismarck, Kuai Shen, Kader Attia, Pakui Hardware ir Julijonas Urbonas) inicijuos seminarus ir kūrybines dirbtuves, kurios bus įtrauktos į kūrybinį procesą; jų metu sugeneruotos idėjos ar sukurti produktai taps parodos dalimi.

Pirmosios uždaros kūrybinės dirbtuvės įvyks jau spalio 3, 4 ir 6 dienomis. Jas Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto studentams ves ekvadoriečių kilmės menininkas iš Kiolno Kuai Shen (g. 1978) http://kuaishen.tv/. Dirbtuvių metu studentai bus įtraukti į papildytos realybės technologijomis palaikomo terariumo skruzdėlynui kūrimą, kuris taps naujojo Kuai Shen kūrinio dalimi. Kartu jie kurs tris kompiuterines programas, kurios padės kontroliuoti temperatūrą terariume, taip pat fiksuos skruzdžių judėjimą bei temperatūros pokyčius skruzdėlyno viduje ir gautus duomenis pavers į lankytojams girdimą, nuolat kintantį garsinį peizažą.

Matematikos ir informatikos fakulteto tyrėjai, neabejingi menui ir technologijoms, yra pasiruošę pasidalyti su kūrėjais ekspertine patirtimi, kad įveikti iššūkius, su kuriais visada tenka susidurti kūrybiniame procese. Dirbtuvėse dalyvaus studentai Birutė Drublionytė, Leandra Brasaitė, Evelina Bujytė, Martynas Jokšas, Olga Joana Šmitaitė, Simonas Vaicekauskas, Viktorija Valiukonytė, Dovydas Vilimas. Dirbtuvių organizatoriai: VU MIF ir NDG jungtinė komanda: Informatikos katedros profesorius Rimantas Vaicekauskas ir tyrėjai Vytautas Valaitis ir Denis Lebedenko bei parodos "Miesto gamta: pradedant Vilniumi" kuratorinė komanda: Vytenis Burokas, Vitalij Červiakov, Eglė Mikalajūnė, Eglė Nedzinskaitė.