Moksleivi, ką TU matai?

 

Kažkas yra pasakęs, kad grožis slypi žiūrinčiojo akyse. Nėra vienodo žvilgsnio į galeriją, muziejų, ten randamus dalykus. O kaip TU matai galeriją, kas TAU yra vertinga, apie ką papasakotum draugui, o gal nepažįstamam žmogui? Kokį pasakojimą sukurtum apie Nacionalinę dailės galeriją? Detektyvą su moliūgų sriubos prieskoniu? Odę laikams, kurie niekad nebuvo atėję? Naktinių meno kūrinių pokalbių išklotinę?  O gal tai ekskursija be žodžių?

 

Esu Kristina Jakubauskaitė-Veršelienė. Aktorė, teatro edukatorė, kūrybiško mokymosi moderatorė ir kūrybiško mąstymo provokatorė. Kviečiu jungtis prie projekto "Jaunas muziejus", pamatyti NDG savo akimis. Drauge surasime netikėtus ir kūrybiškus būdus ,kaip tyrinėti galeriją ir sukurti Jūsų autorinį galerijos pasakojimą.

 Pirmasis projekto susitikimas - lapkričio 22 d., 17 val.!

Jaunas muziejus - tai projektas vyresniųjų klasių moksleiviams. 5 susitikimų su mentore Kristina ir NDG edukatoriais metu išsamiai susipažinsite su "matoma" ir "nematoma" muziejaus veikla, bendrausite su kitais muziejaus darbuotojais ir, svarbiausia, turėsite galimybę įgyvendinti savo idėjas jame.

turite klausimų? skambinkite (8 5) 219 59 61

registracija į projektą vyksta iki lapkričio 22 d. 16 val. el. p. edukacija@ndg.lt

projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba