Virtualus seminaras

Internetinis seminaras "Kaip įtraukti pažeidžiamas grupes ir padėti komunikuoti sudėtingus praeities procesus pasitelkiant meną?"

Seminaro metu pranešėjai pristatys menines bei institucines veiklas bei metodus, kurių pagalba įvairios auditorijos grupės buvo paskatintos kalbėti apie sudėtingus praeities procesus.

Kaip menas gali prisidėti kuriant visuomenę, kurioje pilnavertiškai atliepiami įvairių socialinių grupių - vaikų, jaunimo, senjorų, marginalizuojamų žmonių - poreikiai? Kaip dalintis patirtimis ir mokytis vieniems iš kitų? Kaip per meną užmegzti dialogą su tomis visuomenės grupėmis, su kuriomis kasdien nesusiduriame? Ir kaip per meną kalbėti apie nevienareikšmišką praeitį ir ugdyti kritišką atmintį? Seminaro dalyviai - parodų kuratoriai, muziejų edukatoriai ir menininkai - dalinsis patirtimi, kaip nauji bendradarbiavimo su auditorijomis būdai padeda ne tik kurti socialiai atsakingą ir saugią aplinką, bet ir aptarti sudėtingus 20 a. istorijos klausimus bei jų įtaką dabartiniams įvykiams Europoje.

Renginys yra projekto "Nuo sudėtingos praeities link bendros ateities" dalis.

Renginio transliacija internete: https://www.facebook.com/LMC.LV


Projekto partneriai: Latvijos šiuolaikinio meno centras (Ryga), Nacionalinė dailės galerija (Vilnius), OFF-Biennale (Budapeštas), Museum Sztuki (Lodzė), Malmo meno muziejus (Malmo).

Renginys vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos ir renginio programa: https://fb.me/e/1pxnfFIG4

Facebook live
2021 12 16

14:00

Kaip įtraukti pažeidžiamas grupes ir padėti komunikuoti sudėtingus praeities procesus pasitelkiant meną?

Gruodžio 16 d., nuo 14 val. vyks internetinis seminaras "Kaip įtraukti pažeidžiamas grupes ir padėti komunikuoti sudėtingus praeities procesus pasitelkiant meną?".