Kultūros nakties renginiai NDG

Kultūros nakties renginių programa palydi parodą "Kolekcionuojant hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš "Lewben Art Foundation" kolekcijos". 

Parodoje siūloma pažvelgti į Lewben Art Foundation kolekcijos kūrinius ir jiems įvairių Lietuvos muzikantų, muzikos grupių bei garso menininkų sukurtus garso takelius, mąstant apie populiarumo reiškinį kultūros lauke. 

Kultūros nakties renginių NDG programa:

18 val. NDG gido ekskursija po parodą.

19 val. Kuratorių ekskursija po parodą.

20 val. Eksperimentinis muzikos performansas ir laboratorija su "Emilia Milieu". "Emilia Milieu" yra eksperimentinės muzikos grupė dirbanti su aplinkos ir joje esančių objektų įsivaizduojamais garsais. Renginio metu bus galima ne tik stebėti grupės pasirodymą, bet ir sudalyvauti jo kūrime.

21 val. Andrea Crespo filmo "Parapagus" peržiūra. "Parapagus" - tai parengiamasis filmo maketas, paremtas menininko kūriniais iš parodos "Sujungti visam gyvenimui". Tai paminklas menininko praeičiai. Čia paliekama erdvės pamąstymams apie ydingą kūno vaizdavimą ir tapatybės formavimąsi XXI a. medijomis perpildytoje aplinkoje. Filmas yra iš "Lewben Art Foundation" kolekcijos.

Ekskursijos nemokamos, tačiau dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija el. paštu: edukacija@ndg.lt arba tel.: (8 5) 2195961.

NDG
2018 06 15

17.00 - 23.00

 Kultūros naktis NDG 2018

Birželio 15 d., nuo 17 iki 23 val. Nacionalinėje dailės galerijoje vyks "Kultūros nakties" renginiai: ekskursijos, eksperimentinis muzikos performansas bei laboratorija su "Emilia Milieu", Andrea Crespo filmo "Parapagus" iš Lewben Art Foundation peržiūra ir viena paskutinių galimybių pamatyti ir išgirsti parodą "Kolekcionuojant Hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš "Lewben Art Foundation" kolekcijos".