Europos muziejų naktis

MUZIEJŲ NAKTIES NDG PROGRAMA

18 val. ekskursija NDG ekskursijų gidais po parodas "Tyliosios kolekcijos. Privatūs XX a. II p. Lietuvos ir Estijos dailės rinkiniai" ir "Kolekcionuojant hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš "Lewben Art Foundation" kolekcijos" su NDG gide.

19 val. ekskursija po parodą "Tyliosios kolekcijos. Privatūs XX a. II p. Lietuvos ir Estijos dailės rinkiniai" su parodos kuratore Jolanta Marcišauskyte-Jurašiene.

20 val. ekskursija po parodą "Kolekcionuojant hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš "Lewben Art Foundation" kolekcijos" su parodos kuratore Danute Gambickaite.

21 val. ekskursija po NDG užkulisius su kuratoriumi Ernestu Parulskiu.

Ekskursijos nemokamos, tačiau būtina užsiregistruoti el. paštu edukacija@ndg.lt, tel. (8 5) 219 59 61.

VEIKLOS PARODOSE (instrukcijas lankytojai gaus kasoje ir parodų vietose):

Parodoje "Tyliosios kolekcijos. Privatūs XX a. II p. Lietuvos ir Estijos dailės rinkiniai" kviečiame tapti privačiais kolekcininkais ir vizualizuoti, kurioje savo namų erdvėje norėtumėte matyti parodoje labiausiai patikusius kūrinius.

Parodoje "Kolekcionuojant hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš "Lewben Art Foundation" kolekcijos" kviečiame papildyti garso takelių sąrašą.

"Europos muziejų nakties" renginiai vyksta visuose Lietuvos dailės muziejaus padaliniuose. Visą programą rasitečia

NDG
2018 05 19

17.00 - 23.00

Europos muziejų naktis NDG

 "Europos muziejų nakties 2018" renginiai Nacionalinėje dailės galerijoje prasidės gegužės 19 d., 17 val. (iki šios valandos galerija nedirbs) bei tęsis iki 23 val. Maloniai kviečiame dalyvauti ekskursijose po parodas, kurti ir tyrinėti kartu!